logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Vile me Qera ne Ali Dem

Shtoni në të preferuarat
1 500.00 €
0 €/m2

ID:
41
Siperfaqe bruto:
445 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Fusha e Ali Demit

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Ali Demi prane Fushes dhe shume afer rruges kryesore jepet me qera nje Vile . Vila jepet totalisht e mobiluar me kondicioner ne cdo ambjent per banim por mund te jepet edhe bosh per ndonje Biznes , Shoqate , dhe cdo lloj aktiviteti . Se bashku me Vilen eshte perfshire edhe nje Garazh i mbyllur . Mos hezitoni te kontaktoni Astritin 0676022312


Tipare

Vizita: 159

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total