logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Shitet Apartament 2+1 ne Bllok !

Shtoni në të preferuarat
185 000.00 €
0 €/m2

ID:
38
Siperfaqe bruto:
114 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sami Frasheri (Bllok)

Prona Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne Bllok , ne katin e 8 te pallati te ri dhe eshte i organizuar nga dy dhoma , nje guzhine , nje tualet dhe 2 ballkone . Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka drita dhe uje 24h. Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore , administrimi eshte perfekt , dhe eshte nje okazion investimi i rralle. Vendodhja e tij ne katet e larta te pallatit e ben kete apartament te kete pamje fantastike. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefoni 355 67 60 22 312


Tipare

Vizita: 195

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total