logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Jepet me qera Vile 3 kateshe ne zonen e Farkes !

Shtoni ne te preferuarat
4 900.00 €
0 €/m2

ID:
31
Siperfaqe totale:
773 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
4
Kat:
0
Mortgage:
1
Status:
To rent
Adrese:
ACACIA HILLS (REZ), FARKË

Prona Pershkrim

Ne nje kompleks Rezidencial Prane Teg jepet me qera nje vile Luksoze . Nuk jemi mesuar te shohim ne Shqiperi vila te ketij lloji , te kuruara deri ne detaje . Ne katin -1 eshte e vendosur Lavanderia per larjen e robave . Dhome teknike dhe nje hapesire per Home Cinema dhe nje tualet qe ka dalje ne pishinen e viles . Ne katin e pare kemi sallonin e pritjes me nje oxhak teper modern te nje stili minimalist , pastaj vazhdon me nje sallon ndenjeje plus guzhinen e gatimit ,ku kjo e fundit ka hapesire me vete per ambjentin e ngrenies po ne kate kemi nje tualet. Ne katin e dyte jane te vendosura 3 dhoma gjumi , njera eshte dhoma martesore me hapesire gardorobe me vete dhe tualet . Ne te njejtin kate jan dhe dy dhoma te tjera gjumi te gjitha te shoqeruara me tualet me sauna dhe ballkon . Ne katin e trete kemi te vendosur 1 zyre pune me nje ambjent relaksi dhe tualet.


Tipare

Vizita: 513

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total