logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile 3 kat për shitje me cmim Okazion afer Bulevardit .

260 000.00 €

ID:
93
Siperfaqe totale:
125 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Ferdit Xhajko

Prona Pershkrim

Nese deshiron te jetosh mire , merr nje vile te tille sepse vetem me 3 dyqanet aktuale qe disponon eshte Okazion , Vila ne fjale eshte tre kateshe dhe permbush çdo nevoje te nje familje. Vila ndodhet ne nje siperfaqe truall prej 123 m2 me siperfaqe ndertese prej 110 m2 neto per kat Kati -0 eshte aktualisht i ndare ne 3 dyqane ku operojn bisnese te ndrysheme si ushqimore , furre buke, Parukeri , + depo, Kati +1 , me 2 dhoma, 2 sallone me ambjent guzhine te perbashket dhe 1 tualet gjithashtu te gjitha te mobiluara. Ballkonet kane nje pamje ballore te rruges kryesore , me nje hapesire shume te madhe, me pamje te mrekullueshme. Kati +2 eshte eshte e njejta strukture dhe organizim, me 2 dhoma, 2 sallone me ambjent guzhine te perbashket dhe 1 tualet gjithashtu te gjitha te mobiluara. Vila disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor mundesi edhe per kat te 4 . Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne nr 0676023889 /0697320785 E-mail:[email protected]


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 125
  • Siperfaqe neto : 110
Vizita: 2152

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total