Për Qira

3,500€ / muaj

Vilë - 470m2

Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Vila eshte 4 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Sun Hill Residence. Ka sipërfaqe totale ndertimi 470 m2 . Vila ndodhet ne pozi...

Për Qira

3,000€ / muaj

Premium - 210m2

RTSH - Rruga Ismail Qemali

Prane RTSH ne nje zone mjaft te frekuentuar, jepet ambjent OPENSPACE prej 210m2 me qira. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati teper cilesor dhe me biznes...

Vilë - 349m2

Ambasada Amerikane - Rolling Hills

Ne rezidencen me luksoze ne Tirane ,Jepet me qira vile spektakolare 2 kateshe .Vila eshte e kuruar ne cdo detaj duke filluar nga cilesia ndertimit ,ku...

Për Qira

2,000€ / muaj

Vilë - 300m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Qendres, Jepet Vile me Qira Bosh! Vila eshte e organizuar ne 3 kate, rreth 100 m2 secili kat. Eshte e tera e rikonstruktuar...

Për Qira

2,000€ / muaj

Vilë - 525m2

Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio , ne rrugen Aleksander Mojsiu , jepet me qira vile per biznes. Vila eshte e organizuar ne tre kate ku secili ka nje siperfaqe prej 175 m...

Për Qira

1,400€ / muaj

Vilë - 190m2

Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Prane " Shkolles se Balettit", ne rrugen Ali Visha , ne nje zone private jepet nje vile me qira (me nivel te larte sigurie dhe e certifikuar ). Vila...

Për Qira

2,000€ / muaj

Premium - 268m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i projekt...

Për Qira

600€ / muaj

600€ / muaj

Premium - 160m2

Selvi - Rruga 4 Dëshmorët

Ne Rrugen 4 Deshmoret, shume prane Selvis, jepet me qira vile dy kateshe. Zona ne te cilen ndodhet eshte e rrethuar me vila, ka prane shkolla, kopshte...

Për Qira

320€ / muaj

320€ / muaj

Premium - 70m2

Qender - Rruga Mihal Duri

Prane rruges se Durresit , rruga Mihal Duri, jepet ambient komercial me qira. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me qendren e T...