Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges Kryesore!! - 94m2

E mobiluar
159,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 92
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482507 - Ne Zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 5 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94m2, organizohet ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit me vehte, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon, 1 tualet me dritare dhe nje koridor me hapesire te bollshme. Lokacioni ne te cilin ndodhet i pershtatshem si psh, klinike dentare, zyre avokatie, studio estetike etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

//do something