Prane Delijorgjit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme ! - 75m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 28
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482499 - Perball Delijorgjit, jepet me qira apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire administruar. Organizohet ne sallonin e ndenjesse bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopeshte, supermarkete etj. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje cka mundeson nje ndricim shume te mire dhe gjithashtu apartamenti gezon nje qetesi absolute. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 66m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor e te mire-administr...

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

RENTED
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji jepet me qira super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti esh...

//do something