Tek Rezidenca Sunrise, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire! - 116m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga e Vilave
  • 23
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK482498 - Tek Kompleksi Rezidencial Sunrise, jepet me qira apartament 2+1 i super investuar se bashku me post parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe ballkon te dedikuar dhe nje tualet i perbashket. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera të gjithe rrethimit- Pishine e hapur- Palester- Parukeri- Bar Kafe- Fushe basketbolli dhe tenisi - Pedonale per shetitje, 700 m, qe rrethon kompleksin- Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament janë shume cilesore, çdo detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Per me shume informacione ose një vizite në prone na kontaktoni në +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona TEG
Rruga Rruga e Vilave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 3

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
800€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Qira
700€ / muaj

700€ / muaj

EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

//do something