Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 136m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 295
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK482392 - Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallone ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma matrimoniale, dy dhoma gjumi per femije,2 tualete me dritare. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e mundshme si shkolla, kopesht, cerdhe, supermarkete, stacion urbani qe te lidh me gjithe zonat e Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 136m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 2
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
165,000€
Tek Rruga E Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

//do something