Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 250m2

E mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Pjeter Budi
  • 87
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK482277 - Prane Ambasades Suedeze jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me post parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-katesh e mireadministruar. Organizohet ne 2 sallone ndebje me ambient gatimi me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Zona ku ndodhet eshte nder me te favorshmet, prane marketeve, dyqaneve, farmaci, stacione autobuzi etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 250m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Qytet Studenti
Rruga Rruga Pjeter Budi
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 3

Tipare

Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

Qira
750€ / muaj
Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i org...

Qira
900€ / muaj
Prane Liqenit Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 - 168m2
Liqeni Artificial - Rruga Marko Boçari

Prane Liqenit në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt për banim, jepet me qira super apartament 3+1+2 ne katin e 4 te nje pallati 10-katesh te p...

//do something