Prane Bllokut Gintash Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!! - 122m2

Pjesërisht e mobiluar
75,000€

  • Rruga Gjergj Legisi
  • 350
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK482208 - Prane Bllokut Gintash shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ka siperfaqe 114m2 neto ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar. Organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit me vehte me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon, 2 tualete dhe 1 depo. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti mundeson te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, banka, supermarkete, bare etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Laprake
Rruga Rruga Gjergj Legisi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€
Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rr... - 110m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 2003. Organizim...

Shitje
75,000€

77,000€

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hip...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha", shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri e te mirea...

//do something