Tek Ish-Restorant Durresi Jepet Me Qira Apartament 1+1!! - 75m2

E mobiluar
210€ / muaj

  • Rruga Memo Meto
  • 13
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482200 - Tek Ish-Restorant Durresi jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me hapesira te bollshme, nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Medrese
Rruga Rruga Memo Meto
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Perball Maternitetit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 51m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit te Ri ne rrugen Sitki Cico jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem per zyre . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pall...

Qira
300€ / muaj
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe te bollshme. Duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet apartamenti pervecse eshte...

//do something