Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 I Sapoinvestuar!! - 95m2

Pjesërisht e mobiluar
74,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 634
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482178 - Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 4- te te nje pallati 11-katesh i mireadministruar. Apartamenti eshte i sapoinvestuar Termoizolim perfekt. - Dritare me dopioxham - Materiale elektrike dhe Hidrosanitare Cilesore -Parket - Planimetri e rregullt dhe me shume drite. Çdo sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Apartamenti ka orientimJug-Perendim .Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bollshme,1 tualet dhe 1 ballkon. Për një vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
62,500€

66,500€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Pe... - 78m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

Shitje
75,000€

77,000€

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hip...

Shitje
80,000€
EXCLUSIVE
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 89m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te teknik te nje pallati 10 katesh. Eshte i organizuar...

//do something