Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje-Perendim!! - 96m2

E mobiluar
108,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 1048
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482169 - Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 me vendodhje perfekte. Apartamenti strukturohet ne ambientin e ndenjes , kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, si dhe dhe ballkoni teper i bollshem dhe me pamje te lire, . Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim . Gjithcka qe ju duhet e gjeni ne kete apartament, vendodhja, cilesia dhe mbi te gjitha komoditeti maksimal. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Disponon dokumentacion te plote hipotekor Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
95,000€

99,000€

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Ideal P... - 87m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Shitet apartament 2+1 në zemër të Tiranës, tek Myslym Shyri. Apartamenti ka sipërfaqe totale 87m2, me hapsirë të shfrytezueshme 79m2 i orientuar ne l...

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

//do something