Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perendim!! - 48m2

E mobiluar
40,000€

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 63
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482001 - Ne Kinostudio Prane Shkolles Gjon Buzuku Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh i mire administruar. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: sallon-kuzhine me hapesira te bollshme me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me hapesira te bollshme dhe 1 tualet. Planimetria e apartamentit eshte e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te qeta ne Tirane dhe ofron jetese komode afer me shkolla, linja urbane, supermarkete etj. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte lehetesisht i akasesueshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 48m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kinostudio
Rruga Rruga Aleksandër Moisiu
Viti i ndërtimit 1979
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
38,000€

41,000€

Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
36,000€
Apartament 1+1 - 56m2
Zone e papercaktuar - Rruga Brindisi

Shitet apartament 1+1 kati 3 me ashensor tek Pista Iliria Durres.Prona disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Ne te jane bere investime ne vler...

//do something