Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!! - 77m2

E pa mobiluar
38,000€

  • Ali Demi
  • 68
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482000 - Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte, bare, restorante, supermarkete etj.. Prane zones kalon linja e transportit publik Uzina Autotraktor. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit te nje pallati 7-katesh me ashensor, te mireadministruar. Planimetria e apartamentit eshte organizuar ne menyre perfekte duke shfrytezuar ne maksimum te gjithe siperfaqen e disponueshme. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me ndricim natyral, dhe nje tualet me hapesira te bollshme. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Uzina Autotraktor
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
36,000€
Apartament 1+1 - 56m2
Zone e papercaktuar - Rruga Brindisi

Shitet apartament 1+1 kati 3 me ashensor tek Pista Iliria Durres.Prona disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Ne te jane bere investime ne vler...

Shitje
38,000€

41,000€

Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

//do something