Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 118m2

E mobiluar
118,000€

  • Kavaja Street
  • 149
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK481996 - Ne Zemer te Tiranes, tek 21 Dhjetori shitet Apartament 2+1+2 shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon te madh, ndersa nga ana tjeter tualeti i pergjithshem, dhoma e gjumit dopio, me tualet tjeter me vete dhe me dalje ne ballkon, i cili ofron nje pamje te lire. Eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore me nje stil unik, duke ofruar te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ka siperfaqe 118 m2, dhe ndodhet ne katin e 4. Vendndodhja eshte ideale duke patur prane institucione te rendesishme, markete, restorante etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1983
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
116,000€
Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m², te organ...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

//do something