Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 100m2

E mobiluar
650€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 34
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK481990 - Ne Zonen e Bllokut jepet me qira apartament 2+1+2 eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon e cila te ofron nje pamje te lire nga Blloku gjithashtu dhe 2 tualete. Eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore, duke ofruar te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ka siperfaqe te brendshme 100 m2, dhe ndodhet ne katin e 7-te te banimit. Vendndodhja eshte ideale, mes Qendres, Bllokut dhe Myslym Shyrit, duke patur prane institucione te rendesishme, markete, restorante etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka nje siperf...

//do something