Tek Liqeni i Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!! - 116m2

E mobiluar
140,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 424
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK481979 - Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore. Pallati ne te cilen ndodhet ky apartament eshte pallat i nje cilesie teper te larte ndertimi i ndertuar ne vitin 2010 ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje se bashku me kendin e kuzhines, 2 dhoma te bollshem gjumi, 2 tualete (nje ne dhomen matrimoniale), 1 ballkon me pamje nga Liqeni. Apartamenti ka orientim Lindje duke te ofruar ndricim natyral gjate dites dhe super pamje te Liqenit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni RealDeal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
149,000€
Shitet Super Penthouse! - 142m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet n...

Shitje
137,000€

140,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap. 3+1+2, Me Pamje Te Mreku... - 150m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i Thate, ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, shitet Apartament 3+1+2 tualete, ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 katesh, me ash...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

//do something