Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion ! - 152m2

E mobiluar
170,000€

  • Rruga Studenti
  • 93

Përshkrimi i pronës

REFXK481955 - Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 8-katesh me siperfaqe 152 m². Eshte i organizuar ne dy ambiente, por mund te behet shume lehte open space si dhe dy tualete. Ambienti eshte lehtesisht i aksesueshem. Nga te dyja anet ka fasada xhami qe ju jep mundesi brandimi per biznesin tuaj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te gjallerise qe ka. Aktualisht ambienti perdoret per reatorant, por eshte i pershtashem per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme si palester, mense etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 152m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 1
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Studenti
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

//do something