Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 310
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK481944 - Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2. Eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen ne 2 ambiente, sallon ndenje i bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe tualet, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat me dalje ne nje ballkon te dyte dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne te gjitha detajet vitin e fundit, me mobilim cilesor dhe elektroshtepiaket e markave me te mira ne treg. Zona ku ndodhet ofron nje pamje te lire dhe te gjelberuar, ndricim natyral, dhe qetesi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

Shitje
75,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21 - 97m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me siperfaqe 97 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me nje ndarje të qar...

//do something