Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2

E pa mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga Asim Vokshi
  • 41

Përshkrimi i pronës

REFXK481810 - Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13-katesh te mireadministruar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2, i pajisur me tualet. Organizimi i brendshem e ben shume te pershtatshem per zyra te llojeve te ndryshme, ndersa vendndodhja eshte shume strategjike dhe me potencial te larte zhvillimi per biznesin tuaj. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 20m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! - 80m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Te Zogu I Zi, Jepet me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar me vendodhje shume...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

Qira
350€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka...

//do something