Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 50m2

Pjesërisht e mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Siri Kodra
  • 54

Përshkrimi i pronës

REFXK481809 - Tek Selvia jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per zyra biznesi, exchange, argjendari, dyqan veshjesh, sallon bukurie, etj. I gjithe ambienti ka nje arredim mese modern, si dhe dritare pothuajse ne teresine e saj, duke e bere te ndricuar dhe ajrosur gjate gjithe dites. Ky ambient ka funksionuar per zyra. Eshte lehtesisht i aksesueshem. Ambienti ka hyrje me vete dhe orientim nga ana Jug-Lindje e pajisur me fasade xhami qe mundeson ndricim natyral dhe reklamim te dukshem per biznesin tuaj. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Selvia
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

Qira
350€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka...

//do something