Shitet apartament 3+1+2 me shume drite !!! - 100m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 391
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFVG542700 - Tek rruga Mine Peza , shitet apartament me 3+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet 1 sallon te bollshem, 1 ambient gatimi te ndare, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Aprtamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode, ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe shume prane zonave kryesore te saj, eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ka akses ne rruget kryesore dhe linjat kryesore te autobusave urban. Apartamenti mund te perdoret per banim dhe per investim ka mundesi te ndahet ne dy 1+1.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€

76,000€

EXCLUSIVE
Okazion !!! Rr. Mine Peza, Shitet Ambjent Komercial ! - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Në rrugën Mine Peza, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë përballë shkollës Harry Fultz . Ambienti është...

Shitje
90,000€
Prane "prokuroria Tiranes " Shitet Apartament 2+1 ! - 78m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Shitet Apartament 2+1 prane " Prokuroria Tiranes" ne nje pallat te ri te mirembajtur.Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfrytez...

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

//do something