Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 94m2

E mobiluar
100,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 663
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFVG542674 - Tek 21 Dhjetori prane Market Joena shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor me 9 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit , 1 dhome te bollshme matrimoniale, 1 dhome per femije me tualet te dedikuar, 1 ballkone dhe tualetin tjeter te perbashket . Apartamenti ka planimetri te mire dhe hapsira te shfrytezueshme . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane , shkolla, kopeshte, hapsira te gjelberta, lehtesisht i aksesueshem si apartament si dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
112,000€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1... - 104m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square...

Shitje
98,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Cmim Kleringu Per... - 89m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square 2...

Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

//do something