Tek Vasil Shanto Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsire Te Bollshme !!! - 142m2

Pjesërisht e mobiluar
115,000€

  • Rruga Ramazan Demneri
  • 126
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572922 - Tek Bulevardi Bajram Curri prane Gjimnazit "Besnik Sykja" shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapsire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 142 m2 ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6-katesh pa ashensor ndertim i vitit 1998 dhe organizohet ne nje sallon i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar m dritare ,ne nje dhome tjeter e cila eshte kthyer ne kuzhine me dalje ne ballkon dhe nje tualet te perbashket. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyrak gjat gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , cerdhe, bare ,restorante ,linja te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet pjeserisht e mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Ramazan Demneri
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

Shitje
118,000€

124,000€

SOLD
Prane Shkolles Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 131m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Rruga Ramazan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1+2 , ndertim i ri me ashensor, me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantasti...

Shitje
105,000€

110,000€

Te Gjykata, Shitet Zyre, Lokacion Strategjik - 40m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Vasil Shanto, prane Gjykates, shitet zyre 40 m2. Pozicioni i zyres eshte lehtesisht i aksesueshem dhe mjaft potencial, sidomos per tu perdor per in...

//do something