Tek Gjimnazi "Cajupi" Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 67m2

E mobiluar
60,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 148
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR572920 - Tek Gjimnazi "Cajupi" shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 67 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor , nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar vitet e fundit duke filluar nga instalimet e reja, punimet dekorative ,pllaka te reja, dritare dopioxham dhe mobilim cilesor. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , cerdhe, bare ,restorante ,linja kryesore te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€
SOLD
Tek Xhamlliku Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rr... - 73m2
Xhamlliku - Rruga Qemal Stafa

Ne zonen e e Xhamllikut tek Sheshi Shtraus Shitet 2+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organi...

Shitje
70,000€
Tek Xhamlliku Shitet Apartament 1+1 I Investuar !!! - 59m2
Xhamlliku - Rruga Gjoleke Kokona

Tek Varri i Bamit ne rrugen "Gjoleke Kokona" shitet apartament 59 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ka siperfaqe bruto 59 m...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

//do something