Ne Bulevardin Bajram Curri Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar !!! - 69m2

E mobiluar
65,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 292
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR572916 - Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 1+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 69 m2 ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh pa ashensor ndertim i vitit 2003. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen e gjumit e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjat gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , bare ,restorante ,linja kryesore te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
70,000€
Shitet Dyqan Perball Ish Ekspozites - 39m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Komuna e Parisit

Ne Blv. Bajram Curri, perball ish Ekspozites shitet ambjent biznesi me sip te hipotekuar 39m. Ambjenti eshte gjysem bodrum me tre shkalle. Ka edhe tua...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
68,500€

72,000€

Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

//do something