Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone Buze Rruges Kryesore !!! - 94m2

E mobiluar
70,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 321
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR572914 - Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqzimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m2 neto ndodhet ne katin e 7-te nje pallati 10 katesh me ashensor te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e ngrenies ,ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon ,nje tualet te perbashket dhe nje ballkon me hapsire te bollshme i cili eshte kthyer ne kuzhine . Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjat gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , bare ,restorante ,linja kryesore te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
62,500€

66,500€

SOLD
Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Pe... - 78m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

Shitje
75,000€

77,000€

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hip...

Shitje
80,000€
EXCLUSIVE
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 89m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te teknik te nje pallati 10 katesh. Eshte i organizuar...

//do something