Jepet Me Qira SUPER Apartament 3+1+2 + Garazh !!! - 116m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Bill Klinton
  • 169
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572852 - Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-katesh me ashensor te mireadministruar. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit dhe te ngrenies ,ne 3 dhoma gjumi 2 nga te cilat kane dalje ne ballkon , dy tualete dhe ne dy ballkone te bollshme. Apartamenti eshte totalishit i investuar me punime gipsi , punime dekorative , i shtruar totalisht me parket me 3 kondicioner dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si lavastovilje ,lavatrice larje dhe tharje ,sobe me pianur ,mikrovale etj. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartament eshte nje zone shume e qete dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese shum komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bill Klinton
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something