Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Të Rregullt !!! - 102m2

Pjesërisht e mobiluar
96,000€

  • Rruga Eduard Mano
  • 759
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572842 - Tek Kopshti Zoologjik ne Rrugen "Eduard Mano" shitet apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt pjeserisht i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor me njerin tualet, kalohet ne hapsiren e ndenjes me kendin e gatimit dhe ngrenies , ne dy dhoma gjumi njera me ballkon dhe tualetin tjeter me dritare. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjat gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta dhe me te kerkuara te tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese komode ,ka akses shum te afert me Liqenin Artificial. Apartamenti disponon dokumentacion te rregull hipotekor . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Shitje
78,000€

88,000€

SOLD
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...

//do something