Tek 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 110m2

E pa mobiluar
144,000€

  • Kavaja Street
  • 354
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR572806 - Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri ne ndertim me 24 kate dhe 4 ashensore. Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit i cili e ka orientimin Jug-Perendim dhe ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi me punime shume cilesore dhe me nje fasade te mrekullueshme te gjelberuar e cila i jep nje pamje shume te vecante. Zona eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, parqe, bar kafe, supermarkete, zyra , sherbime etj. Per apartamentin eshte ne dispozicion dhe nje garazhd me cmim extra 26000 euro (eshte opsionale ). Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 24

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Te Rruga e Elbasanit, shitet super apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe garazhd! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me...

Shitje
138,000€

153,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+... - 151m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me orientim perfekt jug-lindje !!! Garden Residence Tur...

Shitje
150,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 202m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruges Rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1+2, ne katin e 10 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me as...

//do something