Shitet Apartament 3+1+2 Super Modern !!! - 94m2

E mobiluar
114,000€

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 374
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572804 - Ne Yzberisht tek Pallatet Cabej shitet super apartament 3+1+2 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 9 katesh te mireadministruar me ashensor, me termoizolim , izolim akustik. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me cdo hapsire te shfrytezueshme ne menyre maksimale .Siperfaqja totale e apartamentit eshte 140m2 ndesa ne certifikate ka 94 m2 per arsye sepse hapsira e ballkonit prej 46 m2 eshte kthyer ne kuzhine dhe ne 1 tualet . Apartamenti eshte totalisht i investuar me mobilim dhe arredim te brendshem super komod dhe i kuruar ne cdo detaj ,me punime dekorative ,dritare dopio xham me grila ,parket cilesore ,oxhak me pelet ,3 kondicioner inverter, ndricim led ,punime gipsi etj. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje-Perendim . Gjithashtu apartamenti ka dhe mundesi hapsire parkimi kundrejt nje pagese mujore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet mundshme si shkolla, kopshte, markete ,farmaci, qender shendetsore, banka, restorante, linje te trasportit publik etj. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Yzberisht
Rruga Rruga Thoma Koxhaj
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Shitje
115,000€
Prane Teleferikut, Shitet Apartament 3+1+2 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

//do something