Te Pazari i Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 145m2

E pa mobiluar
175,000€

  • Rruga Tefta Tashko-Koço
  • 171
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSP421606 - Shitet super Apartament 3+1+2, te Pazari i Ri, nje nga zonat me te preferuara per shkak te afersise me qendren e qytetit. Zona disponon te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Nderthurja e banimit me sherbimet tregtare dhe komerciale e ben zonen mjaft dinamike dhe te jetueshme ne cdo moment te dites. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar. Planimetria e apartamentit eshte eshte e shfrytezuar ne menyre mjaft eficente dhe ambientet jane lehtesisht te organizueshme sipas deshires. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe ngrenie, nje studio dhe dy tualete. Ne apartament jane bere investime shtese si: shtrim me pllaka cilesore, punime elektrike dhe hidraulike shtese, vetrata dopio xham. Orientimi i ambienteve eshte ne jug, gje e cila favorizon ndricimin perfekt te ambienteve te brendshme nepermjet vetratave te medha te xhamit ne cdo moment te dites. Ne qofte se je ne kerkim per nje jetese sa me cilesore ky eshte apartamenti i duhur. Per me shume ionformacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Tefta Tashko-Koço
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€

170,000€

Ne Rrugen Ferit Xhajko, Shitet Apartament 3+1+2 - 248m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen Ferit Xhajko , ne rruge kryesore, shitet apartament i mobiluar 3+1+2, me siperfaqe 131,80 m2 apartamenti dhe 123 m2 .Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

//do something