Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFSP421544 - Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te Bllokut, e njohur si pike referimi per zonen. Zona gjithashtu ka edhe mundesi parkimi. Planimetria e ambientit eshte mjaft fleksibel dhe mund te organizohet ne baze te kerkesave te caktuara. Planimetria eshte e organizuar ne kater dhoma dhe dy tualete. Ambienti ka investim te brendshem sipas kerkesave te kohes: rrjet instalimesh elektrike dhe hidraulike, dysheme me parket, sistem ndricimi LED dhe sistem kondicionimi. Eshte ambient i pershtatshem per lloje te ndryshme zyrash. Per me shume informacion ose pernje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something