Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2

E pa mobiluar
48,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 1053
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSP421536 - Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme, dhe aksesi per ne zone realizohet nga rruga e Dibres. Prane zones kalojne dy linja te rendesishme te transportit publik si Porcelani dhe Fresku. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor, te mireadministruar. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne menyre perfekte duke shfrytezuar cdo pjese te siperfaqes se brendshme. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet me ndricim dhe ajrim natyral, dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte ne lindje. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktonine numrin 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
59,500€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar! - 88m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 ,i mobiluar ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

//do something