Pranë Selvisë Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rregullt !! - 88m2

E pa mobiluar
88,000€

  • Rruga Siri Kodra
  • 1515
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSP421535 - Ne zonen e Selvise prane shkolles "Siri Kodra" shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe ka nje pamje te gjere te qytetit te Tiranes. Organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet ne dhomen e ndenjes me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet i dyte ne koridor. Planimetria eshte e rregullt dhe e shfrytezuar mjaft mire. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire te Tiranes prane qendres dhe ka shume facilitete afer si kopshte , shkolla, markete, linja urbane etj. po ashtu per shkak te vendodhjes ky apartament eshte nje mundesi shume e mire per investim pasi ne zone qerate e banimit jane te konsiderueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Siri Kodra
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
87,000€

95,000€

Tek Rruga Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim C... - 120m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Rruges Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te banimi te nje pallati te rregullt me ashensor me siperfaq...

Shitje
85,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

//do something