Tek Restorant Durresit Shitet Apartament 2+1! - 80m2

Pjesërisht e mobiluar
58,000€

  • Rruga Gjon Buzuku
  • 628
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSP421454 - Prane Ish Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet shume prane unazes, cka e ben shume te lehte aksesueshmerine ne objekt. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Apartamenti organizohet ne: dhome ndenje dhe ngrenie, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, nje tualet dhe dy ballkone, njeri prej te cileve ka pamje nga mali i Dajtit. Cmimi i apartamentit eshte i diskutueshem. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Restorant Durresi
Rruga Rruga Gjon Buzuku
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
60,000€
Tek Ish-Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1, Ne Pa... - 52m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh i cili ka perfunduar ne vitin 2016. Esht...

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
66,000€
SOLD
Te Unaza E Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 75m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Te Unaza e Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri pjese e nje kompleski me punime nga...

//do something