Vasil Shanto, Shitet Apartament 159 m2, organizim fleksibel - 159m2

E mobiluar
144,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 87
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSP421436 - Shitet Apartament 4+1+2, 159 m2 ne zonen e Vasil Shantos, nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ploteson te gjitha facilitet e nje jetese me standarte bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte perdorur si zyre, por mund te perdoret edhe si apartament lehtesisht, per shkak te planimetrise fleksibile qe ka. Organizimi i hapesires eshte i tille: Hyrja eshte e pozicionuar ne qender, duke bere sa me te lehte shperndarjen neper dhoma; ne te majte ndodhet hapesira kryesore, e cila ka dalje ne njerin nga ballkonet dhe gjithashtu komunikon me dy dhomat ne veri te saj; Keto te fundit mund te funksionojne si dy dhoma te vecanta ose si nje hapesire e vetme; Ne te djathte ndodhen dy dhoma te tjera, te cilat kane dalje ne ballkonin e mbyllur me vetrate xhami; dy nyjet higjenosanitare ndodhen ne qender te apartamentit. Orientimi i apartamentit eshte Lindje - Perendim. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner. Ka sistem backup energjie, me inverter dhe bateri. Oxhaku ne dhomen kryesore eshte funksional. Apartamenti ka rrjet te jashtem (LAN), i cili mund te hiqet pa nderhyre ne strukture. Pallati ka mundesine e ndertimit te nje ashensori ne te ardhmen. Apartamenti shitet edhe me te gjitha pajisjet. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin: 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 159m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 5
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something