Te Gjykata, Shitet Zyre, Lokacion Strategjik - 40m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 80

Përshkrimi i pronës

REFSP421430 - Te Vasil Shanto, prane Gjykates, shitet zyre 40 m2. Pozicioni i zyres eshte lehtesisht i aksesueshem dhe mjaft potencial, sidomos per tu perdor per investim. Ndodhet ne katin zero te nje pallati kater katesh. Aktualisht ambjenti perdoret si zyre noterie, fushe e cila perben potencialin kryesor te zones, per shkak te afersise me Gjykaten. Organizohet ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. Orientohet nga lindja, cka e ndricon hapesiren qe ne oret e para te dites. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni tani ne numrin e kontaktit: +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Vasil Shanto
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

Shitje
102,000€

110,000€

Shitet Apartament I Sapo Investuar 2+1 Me Certifika... - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto. Apartamenti ka siperfaqe 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte...

Shitje
105,800€

120,000€

Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

//do something