Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ap. 2+1+2 - 110m2

E pa mobiluar
93,500€

  • Rruga Xhon Kenedi
  • 86

Përshkrimi i pronës

REFSK05984 - Ne fillim te Kodres se Diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me dy ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhe 2 tualete. Pallati ka punime shume cilesore, duke perfshire dhe sistemin e termoizolimit (sistemi kapot), kurse apartamenti ka hapesira te mjaftueshme dhe shitet i pamobiluar. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani RealDeal Property per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Xhon Kenedi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€
Apartament 2+1 - 92m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
102,000€
Okazion !!! Shitet Super Apartament 2+1+2 Perball Kr... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Kodra e Diellit pranë Kristal Center, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 8 katësh i ndërtua...

Shitje
85,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Duplex Tek Blloku Rezidencial K... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1+2 Duplex. Apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te...