Tek Komuna e Parisit, Shitet Ambient per Zyra - 110m2

E pa mobiluar
60,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 93

Përshkrimi i pronës

REFSK05950 - Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri 8-katesh dhe ka siperfaqe neto 30.54 m² + 80 m² verande. Eshte i organizuar ne 2 ambiente dhe nje tualet te brendshem. Investimet ne ambient jane mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te Komunes dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Ambienti mund te perdoret per klinike dentare, studio avokatie ose noterie dhe shume sherbime te tjera. Ambienti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
67,000€
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, Prane Lulishtes Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11-katesh te mire administruar te pajisur...

Shitje
81,000€
Te Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Teresisht I M... - 74m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 74 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nder me cileso...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 45 M2 Tek Komuna E Parisit ! - 45m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me o...