Tek Komuna e Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge - 90m2

E pa mobiluar
219,000€

  • REFSK05949 - Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Përshkrimi i pronës

REFSK05949 - Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe neto 82.6 m2, kurse bruto 90 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe nje tualet te brendshem, ka lartesi kati 4.5 metra e cila mundeson dhe ndarje kati per tu bere duplex. Aktualisht Qerramarresi nje pjese te ambjentit e ka bere duplex, duke e perdorur si magazin per mallrat e marketit. Fasada e xhamit prej 5 metra ju jep mundesi brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te gjallerise qe ka. Aktualisht ambjenti eshte market, por eshte i pershtashem per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme si zyra avokatie, zyra noteriale, zyra kontabiliteti, studio inxhinierike, parukeri, berberane, pastrim kimik etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit: 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
210,000€
Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra(kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi dhe shume te tjera), parukeri, qender est...

Për Qira
800€ / muaj
Dyqan - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Për Shitje
150,000€
Mbi Komunen E Parisit Shitet Ambjent Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri.aktualisht...