Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Papafingo - 113m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 176
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK05934 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Papafingo 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne verande, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet bosh sic eshte ne foto. Aktualisht i zoti ka vendosur gjithe sistemin hidraulik dhe elektrik te cilesise shume te mire, Dritaret jane plastike me dopio xham, si dhe oxhakun tek salloni eshte funksional. Fakti qe nuk jane vendosur dyert e brendshme, pllakat ose parketi, guzhina etj...,ju jep mundesine ti zgjidhni dhe vendosni sipas deshires. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Agjensine RealDeal Properties per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
127,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Ap.2+1, Me Orie... - 100m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, me Orientim Lindje dhe Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te në një palla...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something