Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1+2 - 135m2

E mobiluar
149,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 62

Përshkrimi i pronës

REFSK05913 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne verande, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim, pasi aktualisht apartamenti eshte dhene me qera 600 Euro ne muaj. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Agjensine RealDeal Properties per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
140,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Ap. 2+1+2... - 108m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri i vitit 2018 i paji...

Shitje
128,000€
Kopshti Zoologjik, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 117m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Rruga Bilal Sina, pranë Liqenit Artificial të Tiranës, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, me hapsira të bollshme dhe me strukture te rregu...

Shitje
159,000€
Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rr...