Shitet Lokal ne Bllok, mbrapa Shkolles Edith Durham ! - 65m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 395

Përshkrimi i pronës

REFSK05893 - Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", shitet ambient komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar vitet '80, te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te gjelbera. Lokali eshte i organizuar ne nje ambient te brendshem open space dhe nje ambjent ku eshte vendosur banaku, ka nje verande rreth 80 m2 (e ndertuar me leje nga Bashkia) e cila shfrytezohet per vendosjen e tavolinave, ka 2 tuale, disponon gjithashtu dhe nje ambient depo i cili sherben per ruajtejn e furnizimeve dhe materialeve te ndryshme. Prona ka dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne agjensine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
130,000€

145,000€

Ne Zonen Me Cool Te Qytetit, Ne Bllok, Buze Bulevardit... - 13m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen me cool te qytetit, ne Bllok, buze Bulevardit Bajram Curri, shitet Dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 12.5 m2 per cdo lloj Biznesi. Ambj...

Shitje
150,000€

155,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Pere... - 90m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 2 ballkone,...

Shitje
150,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 2+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

//do something