Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 103m2

E pa mobiluar
85,000€

  • REFSK05859 - Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Përshkrimi i pronës

REFSK05859 - Tek Fillimi i Kodres se Diellit, ne rrugen Shkelqim Fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sa futesh ne hyrje te apartamentit eshte nje korridor i bollshem qe ben ndarjen e ambjenteve, ne te majte eshte salloni i ndenjes bashke me ambjent gatimi, pastaj eshte nje tualet po ne pjesen e majte te korridorit dhe me tutje vjen nje korridor tjeter me i vogel qe lidh te dyja dhomat e gjumit. Dhoma e ciftit ka dhe tualet me dritare dhe ka dalje ne ballkon qe shikon nga jug-perendimi. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe shitet bosh. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Lindje-Perendim , fakt i cili ben qe drita e diellit te jete prezente gjate gjithe dites. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
90,000€
Apartament 2+1 - 92m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Për Shitje
83,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit ne rrugen Rrapo Hekali , shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organi...

Për Shitje
77,000€
Apartament 2+1 - 111m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Mustafa Matohiti prane Eleonores, shitet Apartament 2+1, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Aparta...