Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Dyqan ! - 28m2

Pjesërisht e mobiluar
260€ / muaj

  • REFSK05855 - Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Përshkrimi i pronës

REFSK05855 - Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet vetem 10 metra nga rruga kryesore si dhe gjithe pjesa perpara eshte me vetrate xhami, te jep mundesine ta shfrytezosh si Farmaci, Exchange, Argjendari, Parfumeri, Etj.... Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kte rast, edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte dyqani i duhur. Kontaktoni tani ne nr 0676048405 per ta pare nga afer.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 28m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Plus Guzhin... - 93m2
Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Qira
320€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Arre... - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Komuna e Parisit, pranë Ish Universitetit New York, Jepet me Qira Apartament 1+1 me arredim komod, ndodhet ne katin e 9 të një Pallati të Ri me Ash...

Për Qira
300€ / muaj
Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qera Apartament 1+1 ! - 65m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Ne Komunen e Parisit, pranë Ish Universitetit New York dhe afer me Kompleksin Dinamo, Jepet me Qira Apartament 1+1 me arredim komod, ndodhet ne katin...