Tek Kodra e Diellit, Shiten Apartamente ! - 71m2

E pa mobiluar
46,000€

  • REFSK05702 - Kodra e Diellit - Rruga Rexhep Pinari

Përshkrimi i pronës

REFSK05702 - Tek Kodra e Diellit, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te kompleksit i cili sapo ka perfunduar dhe eshte i organizuar ne sallon te madh + kend kuzhine, nje dhome gjumi , nje ballkon dhe nje tualet te madh i cili eshte me dritare. Punimet ne kete kompleks jan nga me cilesoret duke filluar nga kubaturat e brendshme te dhomave, termoizolimi eshte bere me polisterol te vendosur ndermejet tullave e cila eshte teknika me e mire per ruajtjen e energjise se brendshme te shtepise. Duke patur parasysh vendndodhjen e kompleksit larg zhurmave dhe zmogut te qytetit, eshte nje mundesi ideale per nje jete te shendetshme ne ajer te paster dhe qetesi. Kohet e fundit eshte permiresuar ndjeshem dhe infrastruktura duke kaluar shume prane dhe linja e transportit publik. Për një vizitë në apartament kontaktoni me agjensine imobiliare Real Deal Properties !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rexhep Pinari
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
55,000€
Tek Kodra E Diellit Shitet Dyqan - 58m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Mustafa Matohiti, shitet dyqan, me siperfaqe 55 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine t...

Për Shitje
56,000€
Apartament 1+1 - 66m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja shitet Apartament 1+1 me siperfaqe bruto 65.63m2 dhe neto 58m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mi...

Për Shitje
38,000€
Apartament 1+1 - 62m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu ,prane Bar Lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati tete katesh ndetim e vitit 2012 me ashensor.Apartam...