Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1 - 104m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 54

Përshkrimi i pronës

REFSK05660 - Tek Kodra e Diellit, jepet me qira super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambient gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem me dritare. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj
EXCLUSIVE
Te Kodra E Diellit, Ne Rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qe... - 59m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qira Ambjent Komercial Open-Space! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-admin...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...